Degustační balíček Vinařství Přítluky 6 x 0,75l

1,024.00 

Krásná ochutnávka moravských vín z Vinařství Přítluky. Vyzkoušejte si hodnotit víno jako praví sklepmistři a vybrat si tak svého šampiona. Balíček obsahuje 3 bílá vína, 2 červená a 1 růžové.

Není skladem

  • Popis
  • Další informace

Popis

Degustační balíček Vinařství Přítluky 6 x 0,75l – příjemná zábava pro dlouhé zimní večery s přáteli.

Dornfelder

Pozdní sběr 2015 – polosuché.  Temné červené víno s jemným aroma po vlašském ořechu. V chuti plné a hebké. Víno je vyvážené s menším obsahem kyselin. Hrozny mimořádně vyzrály a dosáhly hodnoty pozdní sběr.

Cabernet Moravia

Moravské zemské víno 2015 – suché. Hutné červené víno s typickými tóny jemného zeleného pepře a černého rybízu.

Frankovka rosé

Moravské zemské víno 2015 – polosuché. Svěží a harmonické rosé z odrůdy Frankovka vyniká jiskrnou jemně lososovou barvou. Ve vůni se objevují tóny jahod, malin a hruškového kompotu. V chuti jsou patrné třešničky a jahody jež dokonale doprovází příjemný zbytkový cukr.

Sylvánské zelené

Moravské zemské víno 2015 – suché. Jemné lahodné víno s vůní jarních květin. V chuti dominují tóny čerstvě utrženého letního ovoce.

Rulandské šedé

Pozdní sběr 2015 – polosuché. Vyvážené harmonické víno zlatavé barvy. Aroma vína má krásnou květinovou vůni podepřenou tóny pomeranče a medu.

Tramín červený

Pozdní sběr 2015 – polosladké. Plné extraktivní víno s jemnou vůní po čajových růžích. V chuti harmonické a jemně kořenité.

 

Součástí balíčku je i degustační list a seznam vín včetně bodové hodnocení  našeho sommeliera.

 

Další informace

Výrobce

Oblast