Mladá a Svatomartinská vína 2016

Ochutnejte mladá a Svatomartinská vína ročníku 2016.
[products columns=“4″ orderby=“title“ order=““ ids=“3074, 3080, 3081″]

Naše prodejny - Přítlucká vinotéka

Objednané zboží si můžete zcela zdarma vyzvednout v našich vinotékách, případně si zde vybrat z široké nabídky lahvových i sudových vín. Ve všech našich provozovnách můžete platit platebními kartami a bez problémů zde zaparkujete svým vozidlem.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Vypich

Naši vinotéku Praha Vypich můžete navštívit v ochodní pasáži NC Kaufland, nedaleko parku Ladronka a letohrádku a obory Hvězda. Vinotéka nabízí široký sortiment moravských, ale i zahraničních vín pečlivě vybraných naším sommeliérem.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Palmovka

Vinotéka Praha Palmovka je naší nejmladší prodejnou. Nachází se stejně jako ostatní prodejny v obchodní zóně NC Kaufland. Vinotéka je situována jen 5 min chůze od zastávky metra trasy B – Palmovka a pouhé 2 min chůze od tramvajové zastávky Libeňský most

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Jarov

Vinotéku Praha Jarov hledejte v obchodní zóně NC Kaufland, tentokrát takřka naproti vstupu do budoby. Místo má výbornou dopravní oblužnost zejména pro cestující MHD, neboť se nachází přímo na zastávce Spojovací.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Kladno

Vinotéku hledejte v NC Kaufland na Kladně v části Kročehlavy. Příjemný prostor s denním světlem přímo evokuje k posezení u sklenice dobrého vína.