Silvestr ve vinařství

SILVESTR VE VINAŘSTVÍ

Ubytování v zimní krajině vinic uprostřed vinných sklepů. Vinařsko turistický areál Přítluky nabízí možnost strávení Silvestra 2014 v prostorách romantického vinařského areálu se skleničkou přítluckého vína. Ubytování možno využít od 29.12. – 2.1. Silvestrovský program zahrnuje řízenou ochutnávku vín, prohlídku historického sklepení, putování vinicemi se soutěží, posezení u cimbálu, lákavé silvestrovské menu, ohňostroj a půlnoční svařáček.

Ceny programů:
Třídenní pobyt s programem – 2 400,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
V ceně zahrnuto: ubytování na dvě noci pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, ochutnávka vín, zimní procházka vinicemi se soutěží a výkladem, první večer – 1x večeře, karafa vína, druhý večer – Silvestrovský konzumační balíček, půlnoční svařáček.

Dvoudenní pobyt s ubytováním na jednu silvestrovskou noc – 1 600,- Kč za osobu ve dvoulůžkovém pokoji
V ceně zahrnuto: ubytování na jednu noc, ochutnávka vín (v odpoledních hodinách), Silvestrovský konzumační balíček, půlnoční svařáček

Silvestrovský balíček bez ubytování – 650,- Kč/os
V ceně zahrnuto: silvestrovská večeře (výběr ze tří druhů), láhev vína, druhá večeře menší, půlnoční přípitek, vstupné na cimbálovou muziku, láhev vína nebo 1l sudového vína dle vlastního výběru, půlnoční svařáček neomezeně.

OSLAVTE S NÁMI SILVESTR

silvestr-pritluky2

VÍCE INFO O AKCI

Recepce Vinařství Přítluky
Tel.: +420 731 575 506, 731 460 943