Víno jako dárek

Víno jako dárek

Darováním vína určitě nezpůsobíte žádné společenské faux pas. Vínem nemůžete urazit jak ženy tak muže. Pokud tápete čím potěšit známého nebo jen nehcete přijít na návštěvu s prázdnou a nechcete si lámat hlavu s výběrem vhodného dárku, koupí chutného vina nebo pěkného darkového balení vín určitě neuděláte chybu. Pokud budete chtít podarovat své blízké vínem nebo vám i padne do oka vín více, je možné připravit větší či menší balíčky a odeslat je přímo obdarovanému.

Průběh realizace od objednání po dodání obdarovanému je jednoduchý a rychlý. Prostřednictvím našeho e-shopu vino-turistika.cz učiníte objednávku a do poznámky uvedete heslo: Víno – pošli dárek, dále jméno obdarovávané osoby, její doručovací adresu a telefonní číslo (pro komunikaci s PPL). Obratem Vám zašleme zálohovou fakturu, kterou obdržíte na Vaši emailovou adresu. Po přijetí platby Vám obratem oznámíme termín dodání uvedené osobě.

Tímto způsobem můžete objednat i jednu, dvě nebo tři láhve vína nebo jejich kombinaci v termostabilním přepravním balení. Cena za dopravné a balné pro jednu až 5 láhví je stejná jako za jeden karton dle obchodních podmínek e-shopu, tedy 160,- Kč za jednotlivou dodávku. Nelámejte si hlavu co s dárky – darujte víno jako dárek.

Kontaktujte nás pro více informací.

Ukázka dotisku etiket

Firemni_vino Svatebni-vino