Vinotéky

Navštivte naše vinotéky

Síť vinoték Přítlucká vinotéka Vám nabízí sudová a lahvová vína za skvělé ceny, dárková balení, kávu, ovocné mošty a delikatesy. Každá vinotéka disponuje posezením s možností ochutnávky vín. V sortimentu vinoték naleznete vína z Vinařství Přítluky, František Mádl, Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, Víno Rakvice, Vinofol a Víno J. Stávek. Všechny vinotéky jsou zároveň odběrnými místy e-shopu.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Vypich

Naši vinotéku Praha Vypich můžete navštívit v ochodní pasáži NC Kaufland, nedaleko parku Ladronka a letohrádku a obory Hvězda. Vinotéka nabízí široký sortiment moravských, ale i zahraničních vín pečlivě vybraných naším sommeliérem.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Palmovka

Vinotéka Praha Palmovka je naší nejmladší prodejnou. Nachází se stejně jako ostatní prodejny v obchodní zóně NC Kaufland. Vinotéka je situována jen 5 min chůze od zastávky metra trasy B – Palmovka a pouhé 2 min chůze od tramvajové zastávky Libeňský most

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Praha Jarov

Vinotéku Praha Jarov hledejte v obchodní zóně NC Kaufland, tentokrát takřka naproti vstupu do budoby. Místo má výbornou dopravní oblužnost zejména pro cestující MHD, neboť se nachází přímo na zastávce Spojovací.

Po-Ne | 8-20hod.

Vinotéka Kladno

Vinotéku hledejte v NC Kaufland na Kladně v části Kročehlavy. Příjemný prostor s denním světlem přímo evokuje k posezení u sklenice dobrého vína.

Najděte si Vaši vinotéku na mapě